Je pro nás klíčové, aby financování koupě Vašeho nového bydlení pro Vás bylo co nejjednodušší. Proto pro Vás připravujeme nejúspornější hypotéku na pořízení Vašeho nového bytu a bez zbytečného papírování.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného produktu (možnost 90% hypotéky, hypotéka pro podnikatele, hypotéka s nízkou sazbou, hypotéka pro mladé, hypotéka s alternativním prokazováním příjmů či hypotéka se zápočtem úspor). Součástí je výběr typu úrokové sazby a příprava všech potřebných podkladů. 

Zdarma Vám také zajistíme odhad Vašeho bytu, komunikaci s katastrem nemovitostí a bankou. 

Podmínky prodeje bytu v projektu Villa Pod Menhirem:

  1. Rezervační poplatek činí 95 000,-Kč včetně DPH a je splatný do 5 pracovních dnů od podpisu rezervační smlouvy. Tato částka je součástí kupní ceny.
  2. Druhá splátka činí min. 15 % z prodejní ceny nemovitosti (bytové jednotky, sklepa, garážového stání) a to včetně DPH, je splatná do 10 pracovních dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  3. Doplatek ve výši 85 % prodejní ceny (bez rezervačního poplatku) je nutné zaplatit do 10 pracovních dnů od výzvy investora.
  4. Investor Vás vyzve k úhradě doplatku po vydání Kolaudačního souhlasu a podání Návrhu na prohlášení vlastníka nemovitosti.
     
nahrávám...

 

 

ECC
Batelovska
Villa pod menhirem
Architekti